ДЕТОКСИКАТОР ФІРМИ BIONET DETOX – альтернатива діалізу.SPA BIO-178 Cистема очищення і виведення шлаків з організму. SPA  BIO-178 Cистема очищення і виведення  шлаків з організму.
Пристрій SPA BIO-178 для очищення і детоксикації організму - це унікальна можливість регулярного вивільнення нашого організму від токсинів і очищення від накопичених шлаків. За всю історію нашої планети ще не було таких великих викидів токсичних речовин як в даний час. Нинішній спосіб життя людини: відсутність безпосереднього зв'язку з природою, вживання жирної і гострої їди, малорухливість, постійні стреси через певний час відбиваються на нашому здоров'ї. Перш за все джерелом різного роду станів таких як: гіпертонія, цукровий діабет, ревматизм, подагра, і так далі, є різні патологічні зміни, причиною яких є низький рівень імунної системи. Імунна система –это природний захисний механізм організму. За умов проживання в забрудненій середі (хімікати, вихлопні гази, важкі метали) і вживання продуктів харчування (ароматизатори, фарбники, консерватори), приводить до забруднення організму шлаками і токсичними речовинами, які через кров в кожен орган розносять шкідливі речовини і завдають шкоди органам виділення. І якщо тільки один орган не працює добре, проникнення токсинів впливає на весь організм і життєва сила здоров'я знижується. Тому так поважно стежити за своїм фізичним станом і регулярно проводити чищення організму, щоб поліпшити своє самопочуття і зберегти своє здоров'я на довгі роки. При регулярному використанні пристрою SPA BIO-178 очищається організм, поліпшується фізичний стан, самопочуття і здоров'я людини.
Очищення організму проходить через безпосередній зв'язок ніг людини з іонами води. Під дією слабої вібрації всі токсини і шкідливі речовини виводяться з організму, який є безболісним процесом, яке нагадує прогулянку по березі морить.

Дія негативно заряджених іонів на людський організм:

  • I. Дія на нервову систему: підвищує активність мозку, підвищує працездатність, покращує якість сну. Сприяє забезпеченню мозку киснем.
  • ІІ. Дія на кардіоваскулярну систему: впливає на кровоносні судини, знижує рівень холестерину, перешкоджає осіданню ліпідів на стінки судин, нормалізує тиск.
  • ІІІ. Дія на кровоносну систему: негативно заряджені іони уповільнюють потік крові, роблять період згортання крові довше, збільшують вміст кисню в крові.
  • ІV. Дуже добрі результати досягаються в косметології

Вернуться в начало страницы