Відпочинок і лікування в Труськавце - перлині України

Верхний бювет Труськавец - один з найбільших бальнеологічних курортів України, що прославився різноманіттям мінеральних вод, найвідомішою з яких є "Нафтуся". Ця вода, в комплексі з іншими природними лікувальними чинниками, такими як мінеральні ванни, озокерито- і фізіотерапія лікує хронічні запальні захворювання нирок, печінки і жовчних шляхів, хвороби обміну речовин, зокрема цукровий діабет, і багато інші. Незамінний Труськавец і для хворих сечокам'яною хворобою. Лікування в центрі дроблення каменів в нирках і сечовивідних шляхах спільно з прийомом "Нафтуси" сприяє подоланню цього захворювання.

В останнім часом намітилася тенденція до збільшення кількості відпочивальників з Трускавец дітьми, організованих груп дітей і підлітків. Все більше число людей вибирають Труськавец для сімейного відпочинку і лікування. Санаторії і лікарні продовжують розвивати безпосередні ділові контакти профспілковими організаціями, фондами соціального страхування туристичними агентствами, трудовими колективами. Крим - унікальний неповторний куточок на нашій планеті, самою природою предназначеннной для відпочинку, подорожей, оздоровлення і лікування. Крим може запропонувати значно більше, чим прославлені середземноморські курорти що відрізняються хіба що вищим рівнем комфорту.

На цьому сервері ми спробували якнайповніше узагальнити корисну інформацію про курорт. Тут Ви знайдете перелік сананаторно-курортных установ Труськавца, відомості про унікальні курортні лікувальні чинники і способах їх застосування, захворюваннях, що піддаються ефективному реабілітаційному лікуванню і ін.

Бювет Труськавец Сподіваємося, що сервер стане для Вас відмінним путівником по курорту Труськавец. Думаємо, що він буде корисний не лише хворим і відпочивальникам, але і медичним працівникам України і зарубіжжя - як джерело інформації для напряму пацієнтів на реабілітаційне лікування.

Вернуться в начало страницы