Нафтуся - чарівна вода Труськавца

Источник нафтуся Труськавец

Труськавец придбав славу курорту світового масштабу завдяки лікувальній воді "Нафтуся". Тисячі людей з різних країн приїжджають лікується до Труськавец, розраховую на лікувальну магію Нафтуси. Ця стаття може вам знатися на деяких особливостях Нафтуси, а також, можливо, відкриє деякі її секрети.

Опис Нафтуси

Нафтуся - це слабоминерализованная (з мінералізацією 0,63-0,85 грама/л), майже прісна, гидрокарбонатно-магниево- кальциева вода, що має специфічний присмак і легкий запах сірководня. Вона безбарвна, майже прозора, холодна (біля 10°С) і приємна на смак. Можливо, звідси пішла назва "Нафтуся". Нафтуся Труськавца містить залізо, мідь, свинець, марганець, літій, йод, бром і інші мікроелементи.

Загадка Нафтуси

Окрім перерахованих мікроелементів Нафтуся також містить і мікроорганізми, які дуже корисні. Серед біотехнологів існує думки, що саме ці мікроорганізми в процесі їх життєдіяльності утворюють біологічно активні речовини, які і додають Нафтуси її лікувальних властивостей. Це мікрофлора здатна руйнувати органічні выщества типа бітумів, фенолів і гумусу. Тобто Нафтуся - це складний продукт мікробної життєдіяльності.

Родовища Нафтуси

Прямо за центральним бюветом мінеральних вод Труськавца знаходиться гориста місцевість. Ця територія і є родовищем Нафтуси. Процес народження Нафтуси відбувається таким чином. Атмосферні осідання, а також талі води від снігопадів проникають крізь верхні шари грунту з високим вмістом органічних речовин і на глибині 50 м утворюють водоносні горизонти. Тому запаси Нафтуси в Труськавце невичерпні, оскільки дощ і сніг не може припинитися назавжди.

Таємнича Нафтуся і її лікувальні властивості

Фізіологи стверджують, що Нафтуся істотно впливає на всі процеси в організмі, починаючи з обміну на мембрані клітки і кінчаючи зміною складних функцій внутріклітинних структур. Нафтуся сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах, стимулює відхід дрібних каменів і піску з нирок, жовчного міхура, моче- і жовчовивідних шляхів і ліквідовує небезпеку повторного каменеутворення. Окремі структури Нафтуси взаємодіють з рецепторами парасимпатичного і симпатичного відділів вегетативної нервової системи, яка істотно впливає на тонус гладкої мускулатури шлунку, жовчних і сечових шляхів і кровоносних судин. До багатьох компонентів Нафтуси особливо чутливі рецептори кліток, які виробляю кишкові гормони (гастрин, секретин, холецистокінін), що забезпечує функціональну активність шлунку, підшлункової залози, печінки і жовчних шляхів. Також є взаємодії компонентів Нафтуси з метаболічними процесами в печінковій клітці, що доведене на ізольованій тканині печінки, коли відсутній гормональний або нервовий зв'язок.
Нафтуся нормалізує обмін речовин, нормализуеь роботу шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, захищає і відновлює печінкові клітки, підвищує активність залоз внутрішньої секреції, виводить з організму радіонукліди, шлаки і недоокисленные продукти обміну речовин. При вживанні Нафтуси значно посилюються сечогінні механізми. Нафтуся має бактерицидні властивості. Наприклад, кишкова паличка гине в ній значно швидше, ніж в питній воді. Завдяки иммуномодулирующему дії відновлює захисні сили в організмі, попереджає онкологічні захворювання.
Деякі відпочивальники Труськавца не знають, що проходити лікування Нафтусей можна тільки в Труськавце. Річ у тому, що при контакті з повітрям органічні речовини нафтового походження швидко руйнуються, тому Нафтусю необхідно пити тільки в бюветі. По оцінках фахівців лікувальні речовини Нафтуси зберігаються близько двох годин.

Лікувальні властивості Нафтуси

Лікарки переконують, що від багатьох недуга може допомогти Нафтуся, і направляють пацієнтів на лікування до Труськавец. Так які хвороби лікує Нафтуся? Перш за все, це недуги печінки і жовчних шляхів з схильністю до утворення жовчних каменів. чи Может Нафтуся вивести камені? Практика показує, що це можливо. Багато хворих вже після першого лікування в Труськавце відчули поліпшення, багато хто забув про цю недугу. У зв'язку з нормалізацією тонусу жовчного міхура в хворих спостерігається зменшення больового симптому. Істотні перебудова у функціонуванні печінкової клітки стимулює продукцію жовчних кислот, що у свою чергу запобігає утворенню жовчних каменів. Також Нафтуся запобігає утворенню каменів в нирках. Каким_образом Нафтуся виводить камені з організму? В простій інтерпретації багато того, що не всмоктується кров'ю після фільтрації нирками, виводиться з організму з сечею, що перешкоджає утворенню каменів.

Раді з лікування Нафтусей в Труськавце

В загальному випадку при лікуванні в Труськавце Нафтусей необхідно пройти консультацію у лікарки. Але деякі основні ради можна дати. Бювет мінеральних вод роздільний на 2 частки: справа - холодна Нафтуся, зліва - тепла. Необхідно знати, що при захворюванні нирок призначається холодна, а при захворюванні печінки - тепла Нафтуся. Застосування Нафтуси зазвичай складає три рази на день (по 100-250 грамів). Пити Нафтусю треба повільно (краще через трубочку). Передозування небажане, були випадки, коли при цьому камені з організму виводилися прискорено, що надавало сильний дискомфорт і больові відчуття. Мінімальний термін лікування Нафтусей складає 3-4 тижні. Хворі поступово відчувають полегшення. Часто цього терміну недостатньо і необхідно продовжувати лікування. Також лікуватися можна з інтервалами, наприклад, 3-4 тижні щороку приїжджати на відпочинок до Труськавец до повного одужання.

чи Поможет Нафтуся вилікуватися

Нафтуся допомагає всім від багатьох недуга, але вірити в її "чаклунство" теж не варто. Все залежить від правильності лікування і насамперед від терміну. Чим довше ви лікуєтеся Нафтусей - тим краще для вас і вашого організму. Її можна також застосовувати і для попередження захворювань. Щороку в Труськавце відпочивають тисячі людей, і багато хто з них повністю виліковується, багато хто відчуває значне полегшення і поліпшення здоров'я. При важчих стадіях захворювання проводиться систематичне лікування, тобто відвідини Труськавца щороку.

Вернуться в начало страницы