6. І влітку, і зимою, в Славськоє.
центр гірськолижного спорту України, пам'ятні місця легендарного героя Захара Беркута, водопади і озера, дорога канатного крісла завдовжки 2,75км. найвищі вершини Беськидів Ськолівщини і бойкивска кухня. Катання на лижах, санках, снігоходах.
протяжонность - 90км
тривалить - 8 рік.
1. "Морське око" Карпат - Синевір.
культурна і оздоровча екскурсія до дивного гірського озера. Проїзд п'ятьма Карпатськими перевалами, газовані мінеральні води курорту Соймі водопади Карпат, відпочинок і про прогулянка по території озера, катання на плотах і конях.
< span class="underline"> протяжність - 200км
чи 2. "Велетнів це, чи розбійників будинок..."
екскурсия до залишків фортеці Тустань в Урічи. Екскурсія історико-краєзнавча. Перший перевал в Карпатах. Схидніця - кузня здоров'я, дорогами національного парку, пешиходный оглядовий маршрут залишків фортеці, печер, підземного ходу, Свят а вода каплиці "Оберіг".
протяжність - 25км
час екскурсії - 5 годин.
3. Страусина ферма. Ранчо.
екскурсія до зоопарку. Екзотичні тварини: ведмеді, страуси, леви та інші. Катання на конях. Ресторан. Бар. Сауна. Басейн.
протяжонность - 40км
час екскурсії - 5 годин.
4. Орган в Самборі - кращий в Україні.
чудотворна ікона Самбірськой Богородіци, нетлінні останки св. Валентина батьківщина сагайдачного. Знайомство із старою часткою міста: костели музеї, пам'ятники знаменитим особам і архітектура. екскурсія краеведческо-отдыхательная.
протяжність - 40км
час екскурсії - 5 годин
5. Кам'яне диво Карпат.
екскурсія до скель і печер Олекси Довбуша в Бубніще. Екскурсія краєзнавча із знайомством і оглядом скельного масиву, чортових щілин, і печер водопадів, панорамами Карпат, бальнеологічним курортом Моршин, і смачний обід в хатинах біля скель.
протяжонность - 75км
час екскурсії - 8 годин.
7. "Карпатський трамвай".
екскурсия по вузькоколійній лінії на екзотичному трамваї в живописні місця природи Івано-франкивщині.
протяжнисть - 90км
тривалить - 10 рік.
8. Львів сакральний, вечірній, театральний.
старовинний історико-культурний і торгівельний центр Галичини. Пам'ятки архітектура видатних світових майстрів. Різноманітні архітектурні стилі: готика ренесанс, бароко, ампір, рококо, модерн, і еклептика. Храми і собори різних конфесій.
протяжнисть - 100км
час екскурсії - 8 годин.
9. Львів - столиця кави. Кофеманія.
огляд кав'ярень-музеїв в стилі Мазоха, масонської ложі, бандеровской землянки, гасової лампи. Дегустація знаменитої кави "Пані в шоколаді" "Кавуси для панюси", "Батерська кави", тортів і тістечок. Подорож екскурсійним поїздом по старій частці міста.
протяжонность - 100км
час екскурсії - 8 годин.
10. У край гуцулської краси і легенд.
екскурсія по маршруту Івано-Франківськ, Яремчя, Ворохта. Знайомство з гуцулською архітектурою, побутом, звичаями, пам'ятками архітектури курортами спортивними базами і водопадами. Гуцулські базари і хатини. Екскурсія гірськолижним курортом Буковель. Катання на дорозі канатного крісла.
протяжонность - 500км
час екскурсії - 14 годин.
11. Святиня Почаєва - Лавра.
екскурсія духовна. Екскурсанти мають можливість побувати на богослужінні, відвідати підземну церкву Преп. Йова, приклонитися до нетлінних мощів ченця до святої чудотворної ікони Богородіци Почаївськой, набрати святий води, покупатися в цілющому озері преподобної Ганни. Побувати на екскурсії по храмах і святиням, замовити різні види служби, придбати різноманітні ікони і літературу.
протяжонность - 240км
час екскурсії - 13 годин.
12. До сонячного Закарпаття.
екскурсія різнопланова. Екскурсанти перетинають Карпати по ширині долаючи три перевали. Знайомство з Мукачевом і Ужгородом середньовічними замками Закарпаття - паланок, Шенборна, дівочий монастир.
протяжонность - 220км
час екскурсії - 16 годин.
13. Термальні води Закарпаття...
екскурсія в місто Берегово. Оздоровлення і купання в термальних джерелах, знайомство з архітектурою і культурою угрів, угорська кухня і береговское виноробство, мінеральні джерела сонячного Закарпаття.
протяжонность - 180км
час екскурсії - 15 рік.
14. Бойкивськи вечора.
екскурсія до Розлуча. Відродження національних бойкивских традицій. Весільні обряди, розважальна шоу-програма з відтворенням древньої бойкивской весілля по старих звичаях. Бойковськая національна кухня, ватра, ігри, і конкурси. Живописна природа Карпатських гір.
протяжонность - 82км
час екскурсії - 8 рік.
15. Боржавськи гірська долина.
і краса, і відпочинок. Екскурсія природна. Екскурсія багатопланова. Шипітський водопад, карпатські пейзажі, двомісна канатна дорога.
протяжонность - 120км
час екскурсії - 10 годин.

Вернуться в начало страницы