УЛЬТРАЗВУКОВА Терапія

Це гідромасаж тканин, результатом якого є: зменшення набряків, активація механізмів неспецифічній імунологічній резистентності стимуляція репаративной регенерації тканин.

ПЕРЛИННА Ванна

Це ванна з вируючими у воді великими бульбашками повітря. Свою назву отримала внаслідок того, що утворюються у воді великі бульбашки повітря переливаються у ванні ніби "Перли" "тактильні масаж" знижує больову і тактильну чутливість шкіри, діє тонізуючи.

ПОДВОДНІЙ ДУШ Масаж

Подводній душ масаж

- це механічний вплив на пацієнта струменя води під тиском від 1,5 до 3 атм., це лікувальний масаж струменями води і вихорами, який проводиться під водою.

ВИХРОВА ВАННА ніг

Вихрова ванна

це унікальний пристрій, який дозволяє одночасна дія (масаж гомілок і стоп ніг) вихровим водним струменем і випромінюванням червоного кольору і постійним магнітним полемо на гомілки і стопи ніг. Додатково є можливість дії лазера на промежину під час гидропроцедури. Вихрові гидро фотомагнітні ванни надають потужною оздоровчий ефект.

АМПЛІПУЛЬС ТЕРАПІЯ

Ампліпульс терапія

--лікувальний метод, при якому на організм хворого діють змінним струмом середньої частоти малої сили і підведений до тіла хворому через контактно накладені електроди.

МАГНІТОТЕРАПІЯ

Магнітотерапія

- це лікувальний метод, де чинником, що діє є імпульсне магнітне поле низької частоти, яке підводиться до тіла хворому через контактно накладені соленоїди.

ЕЛЕКТРОСОНТЕРАПІЯ

Електросон терапія

- це лікувальний метод впливу на структури головного мозку імпульсним струмом прямокутної форми низької частоти і малої сили. Для проведення використовують одноразові електроди. Застосовують лобово-потиличну методику накладення електродів: одну пару електродів розміщують над бровами і сполучають з катодом, потиличні фіксують на шишковидних відростках і приєднують до анода.

ЛАЗЕРОТЕРАПІЯ

Лазеротерапія

- це лікувальний метод, де чинником, що діє є лазерне випромінювання. У нашій здравниці використовують дистанційну і контактну, стабільну і лабільну методики. Застосовують нашкірну методику: впливають лазерним випромінюванням на органи, тканини, рефлексогенні зони, на проекцію вен через поверхню шкіри в відповідній ділянці (надвенозна методика). Протягом однієї процедури опромінюють 3-5 полів.

ДІОДІНАМОТЕРАПІЯ

Діодінамотерапія

- це лікувальний метод, де чинником, що діє є імпульсний струм з частотою 143Гц і його різні поєднання, який підводиться до тіла пацієнта через контактно накладені електроди.

ДЕТОКСИКАТОР ФІРМИ BIONET DETOX – альтернатива діалізу.

SPA BIO-178 Cистема очищення і виведення шлаків з організму.

Пристрій SPA BIO-178 для очищення і детоксикації організму - це унікальна можливість регулярного вивільнення нашого організму від токсинів і очищення від накопичених шлаків.

ЧЕНС-ТЕРАПІЯ

Ченс- терапія

- лікувальний метод, де чинником, що діє є імпульсний струм з частотою 143Гц сила напруги і гальванізація 20%, який підводиться до тіла пацієнта через контактно накладені вакуумні електроди.

Вернуться в начало страницы